Naturalne i luksusowe kosmetyki Nuxe

Naturalne i luksusowe kosmetyki Nuxe

Marka Nuxe powstałą dzięki Alizie Jabes – ambitnej i pomysłowej francuski. Ponad 20 lat temu Jabes założyła w Paryżu swoje pierwsze laboratorium kosmetyczne. Postanowiła połączyć ze sobą dwie pozornie dalekie w świecie kosmetyków wartości – naturalność i luksus. Jej kosmetyki mają nie tylko upiększać, ale też dawać poczucie „dopieszczenia” i przyjemności.

Podstawowym założeniem Nuxe jest bogactwo natury. Większość substancji z których składają się kosmetyki tej matki pochodzi bezpośrednio z roślin. Założycielka firmy uznała, że przyroda jest niewyczerpanym źródłem piękna i właśnie z tego źródła postanowił czerpać. W laboratoriach Nuxe wyodrębniono 45 substancji czynnych, które następnie zostały opatentowane. Każda z tych substancji została dokładnie przebadana i opisana. Dzięki doskonałej znajomości właściwości poszczególnych składników, naukowcy Nuxe są w stanie skomponować kosmetyki idealne dla różnych typów skóry. Dodatkowo, dzięki skoncentrowanym czynnikom naturalnego pochodzenia, laboratoria uzyskują przyjemnym, naturalny zapach różny dla poszczególnych kosmetyków i olejków, charakterystyczny dla wszystkich produktów tej marki.

Nuxe oferuje przede wszystkim luksusowe kosmetyki. Są wśród nich preparaty do twarzy, przeznaczone do niemal wszystkich czynności pielęgnacyjnych cery. Od oczyszczania, poprzez nawilżanie i walkę z niedoskonałościami aż po makijaż. Każdy z tych kosmetyków, ze względu na szczególne potrzeby skóry twarzy, został dokładnie przebadany kosmetologicznie i dermatologicznie aby wykluczyć ryzyko alergii i zapewnić wysokiej jakości działanie upiększające. Znajdziemy tutaj również kosmetyki do ciała. Nuxe zadba o luksus podczas naszej kąpieli, ale także podczas pielęgnacji stóp i dłoni oraz przy ochronie przed słońcem.

Jednym z najbladziej znanych produktów tej marki jest olejek Prodigieuse. Ma on wiele zastosowań i może być używany w połączeniu z wieloma innymi preparatami. Pozwala na dogłębne nawodnienie i regenerację oraz pozostawia na skórze uczucie drogocennego nawilżenia. Olejek stał się flagowym produktem Nuxe dzięki wielu opiniom zadowolonych klientek.

pacykarnia

Related Posts

Kosmetyki tworzone z pasją

Kosmetyki tworzone z pasją

Kosmetyczne połączenie natury i przyjemności dla zmysłów

Kosmetyczne połączenie natury i przyjemności dla zmysłów

Kosmetyki polecane przez dermatologów

Kosmetyki polecane przez dermatologów

Kosmetyki do cery naczynkowej

Kosmetyki do cery naczynkowej

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *